Головна » 2011 » Грудень » 22 » Всеукраїнський семінар з питань формування єдиного регіонального інформаційно-освітнього простору на Дніпропетровщини

Всеукраїнський семінар з питань формування єдиного регіонального інформаційно-освітнього простору на Дніпропетровщини
16:13

На Дніпропетровщині за підтримки губернатора Олександра Вілкула протягом двох днів, 21-22 грудня, проходить Всеукраїнський семінар з питань формування єдиного регіонального інформаційно-освітнього простору. Гостям з інших регіонів України та учасникам семінару провідними спеціалістами та науковцями Дніпропетровщини було презентовано регіональний проект «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» та єдиний інформаційно-освітній простір регіону.
У заходах беруть участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський, керівництво облдержадміністрації, обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, начальники управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, заступники голів райдержадміністрацій та міських голів, керівники органів управління освіти області, керівники вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, директори професійно-технічних навчальних закладів, директори закладів освіти обласного підпорядкування, директори загальноосвітніх навчальних закладів.
У рамках семінару 21 грудня на базі Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім.О.Гончара за участю заступника голови облдержадміністрації Марії Пустової та заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського було презентовано Ресурсний центр інформатизації освіти міста Дніпропетровська, створеного під керівництвом Олександра Вілкула. Він передбачає інформаційно-методичний сервер, де розміщена вся інформація щодо методичних матеріалів, уроків та практикумів у школах міста.
Відеоконференції пройшли на базі Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, Дніпропетровського індустріального коледжу та відділу освіти Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради.
Також вони ознайомились з реалізацією губернаторського проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» та матеріально-технічним оснащенням у спеціалізованій багатопрофільній школій №23, навчально-виховному комплексі № 100, відділі освіти Дніпропетровського району, середній загальноосвітній школі №3» Дніпропетровського району і Дніпропетровському навчально-виробничому центрі № 2 м. Дніпропетровська. Борис Жебровський відмітив позитивний досвід Дніпропетровщини у впровадженні інформаційних технологій у навчальний процес.


«Сьогодні освіта стоїть на порозі технологічної революції, яка виведе освіту на зовсім нові орбіти. Я був у другому класі школи № 23, де діти працюють за проектом «один плюс один». Мені найбільше сподобалося як вони вчили бабусь працювати з комп'ютером. Абсолютно фантастичні речі і техніки. Це нова сучасна школа. Кожен регіон нехай як Дніпропетровщина подумає і створить щось нове», - сказав Борис Жебровський. Також він зазначив, що в країні реалізується державна програма «100%». Вона розрахована на 5 років, ось в цьому році здійснена ліквідація комп'ютерної безграмотності учительства Україні. Якщо на початок цього року тільки 35% володіли комп'ютером, то зараз 98%. А в деяких регіонах, до речі, у Дніпропетровську 100% вчителів володіє комп'ютером.
«Дніпропетровщина – провідний регіон в Україні, де системно і комплексно вирішується питання модернізації регіональної освіти й впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес. Проведення Всеукраїнського семінару на Дніпропетровщині свідчить про успішність реалізації в області губернаторського проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». Цей семінар є продуктивним та результативним майданчиком для обміну досвідом провідних науковців та спеціалістів», - зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.


22 грудня під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського та губернатора Олександра Вілкула відбудеться пленарне засідання Всеукраїнського семінару. На семінарі губернатор презентує Єдиний освітньо-інформаційний простір Дніпропетровської області. Також Олександр Вілкул та Борис Жебровський вручать гранти переможнцям обласних конкурсів «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених», «Молоді вчені - Дніпропетровщині».

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації

За матеріалами: www.adm.dp.ua
Переглядів: 875 | Додав: BOSS | Теги: інформатизація, Всеукраїнський семінар з питань фор, інформаційні технології в освіті
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0