Статті

Головна » Статті » Доповіді на масові заходи

Виступ директора на святі Останнього дзвоника (зразок)
2007-2008 н.р.

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки, гості!

Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Упродовж цього навчального року майже сімсот учнів нашої школи припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі громадян цієї Країни - і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників. Цей час іще більше посріблив скроні педагогів, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють учительські очі.
З якими ж успіхами ми підійшли до завершення навчального року? 2007-2008 навчальний рік закінчило 668 учнів нашої школи, з них 35 учнів 9-х класів, а востаннє сьогодні почують шкільний дзвоник 58 випускників 11-х класів. Підсумувати остаточно успішність ми можемо лише у початковій школі, адже учні старшої школи будуть проходити навчальну практику, екскурсії, а випускники вже зараз посилено готуються до державної підсумкової атестації. Для учнів 11-х класів сьогодні відбудеться приємна подія – вони вперше отримають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів по яким вони проходили тестування у квітні – травні місяці. Ці результати можуть зараховуватись як вступні іспити до вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації.
Серед учнів початкової школи 15 дітей закінчили навчальний рік з високим рівнем навчальних досягнень і їм сьогодні будуть вручені Похвальні листи. Ці діти – гордість нашої школи, підростаюча зміна для випускників – медалістів.
Цього року відразу сім випускників 11-х класів є претендентами на отримання золотих та срібних медалей:
1. Гезей Едуард
2. Каблучко Вікторія.
3. Мазуренко Катерина.
4. Муренко Анастасія.
5. Півень Тетяна.
6. Скирда Вікторія.
7. Угарова Віта.
А такі випускники 9-х класів, як:
1. Мирний Олександр.
2. Мороз Маргарита.
3. Незвієцький Максим.
закінчили основну школу з відмінними результатами і є претендентами на отримання свідоцтв з відзнакою.
Учні нашої школи традиційно беруть активну участь у районних та обласних предметних олімпіадах, конкурсах малої академії наук. Дозвольте назвати переможців цих конкурсів, це одні з кращих учнів нашої школи і нашого району:
1. Математика: Півень Тетяна.
2. Українська мова та література: Лазірська Юлія, Мороз Маргарита, Криворучко Каріна, Угарова Віта.
3. Фізика: Литвин Ірина, Каблучко Вікторія.
4. Основи правознавства: Довбиш Альоша.
5. Трудове навчання: Крамов Артем, Незвієцький Максим, Анісімов Олександр, Литвин Ірина, Зварич Інна, Венгренюк Наталія, Кроленко Юлія.
6. Географія: Глущенко Юлія.
7. Англійська мова: Крамов Артем, Криворучко Каріна, Муренко Анастасія.
8. Історія: Євчинець Володимир
9. Економіка: Муренко Анастасія.
10. Біологія: Криворучко Каріна.
11. Інформатика: Боровик Олег, Панченко Олександр, Гезей Едуард.
Всього 25 переможців районних олімпіад! Переважна більшість цих учнів захищала честь нашого району на обласних предметних конкурсах, де показали добрі результати, а Глущенко Юлія учениця 8 Б класу виборола призове ІІ місце у обласній олімпіаді з географії.
Хочеться також відмітити учнів школи, які стали переможцями районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт малої академії наук, це:
1. Якубович Яна (секція медицина).
2. Добросол Яна (секція хімія)
3. Муренко Анастасія (секція фольклористика).
4. Добросол Яна (секція сільське господарство).
5. Гезей Едуард (секція інформатика).
Досить вдало захищала свою наукову роботу Якубович Яна на обласному конкурсі (секція медицина) та зайняла високе 4-те місце.
Надзвичайно активно протягом навчального року проходила позакласна робота. Дозвольте сьогодні відмітити активістів культурно-масового життя школи:
1. Шкільне самоврядування: Криворучко Каріна, Строй Яна, Загривіна Єлизавета, Литвин Тетяна, Ситник Валерія.
2. Активні учасники концертів: Мазуренко Катерина (декламація), Пархоменко Юлія (вокал), Токар Яна (вокал), Ситник Валерія (декламація). Заливча Тетяна (хореографія), Селіванова Діана (хореографія), Штефан Сергій (вокал)
3. Постійні учасники різноманітних конкурсів ("Дебати”, "Що?Де?Коли?”, КВК, "Екологічна агітбригада”, тощо): Петриченко Інна, Осіпенко Ольга, Криворучко Каріна, Клименко Юлія, Мартиненко Олег, Куліш Євген, Фисун Володимир, Пархоменко Юлія, Строй Яна, Добросол Яна, Боровик Олег, Шляпкіна Катерина.
4. Учасники драматичного гуртка –учнівський колектив 8 Б класу.
5. Учасники шкільної команди у війсково-спортивній грі "Патріот”, яка вже четвертий рік поспіль здобуває перемогу на районних змаганнях: Райдам Дмитро, Різник Валерій, Радіоненко Валерій, Рядних Олександр, Одаренко Олександр, Лоєнко Сергій.
Значні досягнення мають наші школярі у спортивних змаганнях з різних видів спорту, що відбуваються як у школі, так на у районному і обласному рівні. У номінації "Кращий спортсмен школи 2008 року” визнано слідуючих учнів:
1. Стеклянкіна Андрія 5 В клас
2. Глузда Сергія 5 В клас.
3. Заболотну Юлію 7 В клас.
4. Шабояна Артура 7 В клас.
5. Литвин Ірину 8 Б клас.
6. Мартиненка Олега 10 А клас.
7. Лазоренко Наталію 11 А клас.
8. Райдама Дмитра 11 Б клас.
9. Рядниха Олександра 11 Б клас.
Дорогі школярі! Завершується навчальний рік, і я впевнений, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. Щира вдячність вчителям за те, що ви постійно передаєте вихованцям глибокі знання, уміння та навички, педагогічну мудрість і терпіння.
Дорогі діти, шановні вчителі, батьки, гості! Дозвольте мені щиро і сердечно привітати вас з сьогоднішнім святом! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.

Категорія: Доповіді на масові заходи | Додав: (25.05.2009)
Переглядів: 53392 | Теги: виступи директора школи, виступи директора, привітання, останній дзвоник, привітання директора школи зі свято, ВІТАННЯ, Свято Останнього дзвоника
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Доповіді на масові заходи [8]
Вітання [14]
Кадрова робота [2]
Фінансово-господарська робота [0]
Юридичні питання [2]
Організація навчально-виховного процесу [17]
Охорона праці у школі [26]
Інше з адміністративної роботи [9]
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0