Статті

Головна » Статті » Доповіді на масові заходи

Виступ директора на випускному вечорі
Випускний вечір 2008 р.

Дорогі випускники 2008 року, шановні батьки, вчителі, гості та жителі селища!

  Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для 58 випускників нашої школи стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки. 
  Дорогі випускники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками Чутівської школи, адже вона з честю виконала свою високу місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказала на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепила пагони історичної пам’яті та гордості за велич нашої країни.
  Згадайте сьогодні словом вдячності своїх наставників – перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть, нам учителям, винагородою за благородний труд і терпіння.
  Дорогі випускники! Про кожного з вас можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання в школі ви показали себе багатосторонніми особистостями, але дозвольте відмітити найактивніших. 
  Гордістю школи є цьогорічні відмінники навчання, наші медалісти:
1. Гезей Едуард.
2. Каблучко Вікторія.
3. Мазуренко Катерина.
4. Муренко Анастасія.
5. Півень Тетяна.
6. Скирда Вікторія.
7. Угарова Віта.
 Це ті випускники, які своєю наполегливою працею довели, що вони серед випускників найкращі! Їхні імена будуть занесені на особливий та почесний шкільний стенд "Золотий фонд школи” де увіковічені імена медалістів Чутівської школи за останні 40 років.
  Досить добрі результати у навчанні показали: Шляпкіна Катерина, Євчинець Володимир, Жучкова Вікторія, Заєць Аліна, Манько Оксана, Мусійченко Леся, Качала Володимир, Осташ Віталій, Якубович Яна, Бездітко Альона, Марченко Аліна, Онісімов Олександр, Онісімов Руслан, Радіоненко Валерій, Томіна Аліна.
  Дозвольте відмітити зараз справжніх лідерів випускних класів: Манько Оксану, Жучкову Вікторію, Якубович Яну, Каблучко Вікторію, які проявили непогані організаторські здібності, були постійними помічниками класних керівників.
  Особливо хочеться сьогодні відзначити постійних учасників та переможців предметних олімпіад, Малої академії наук, інших навчальних конкурсів: Угарова Віта, Євчинець Володимир, Гезей Едуард, Якубович Яна, Муренко Анастасія, Півень Тетяна, Каблучко Вікторія, Кроленко Юлія, Скирда Вікторія, Онісімов Олександр.
  І як можна зараз не згадати різні виховні заходи, які проводилися у школі, селищі, районі: тематичні вечори, вечори відпочинку, КВК, шкільні свята, конкурси – без активних учасників цих дійств: Євчинця Володимира, Козлової Надії, Шляпкіної Катерини, Мазуренко Катерини, Жучкової Вікторії, Заєць Аліни, Головенка Віталія, Боровика Сергія, Кравченко Антоніни, Скирди Вікторії, Кроленко Юлії, Марченко Аліни, Радіоненка Валерія, Якубович Яни, Тарасенка Станіслава та багатьох інших.
  Особливо хочеться подякувати Качалі Володимиру за те, що він протягом кількох останніх років безвідмовно і добросовісно допомагав у озвученні шкільних та районних виховних заходів, створював звукозаписи для шкільних команд, проводив дискотеки, обслуговував, ремонтував та підтримував у робочому стані дороге обладнання, у тому числі і шкільну комп’ютерну техніку.
  Неодноразово честь класу, школи, а то й району захищали на змаганнях наші спортсмени з числа випускників: Райдам Дмитро, Рядних Олександр, Різник Валерій, Осташ Віталій, Лоєнко Сергій, Радіоненко Валерій, Одаренко Олександр, Лазоренко Наталія, Шляпкіна Катерина, Козлова Надія та інші.
  Успіхи наших дітей неможливі без підтримки батьківських колективів випускних класів. Дозвольте назвати найактивніших батьків: Євчинець Володимир Петрович, Лоєнко Людмила Володимирівна, Шляпкіна Ірина Володимирівна, Редіна Ольга Павлівна, Гезей Анатолій Миколайович, Шпаковський Анатолій Леонідович, Райдам Олександр Дмитрович, Кравченко Антоніна Віленівна, Бочаров Марина Вікторівна, Скирда Світлана Олександрівна, Рядних Олександр Миколайович, Каблучко Леся Михайлівна, Марченко Ірина Олександрівна, Якубович Микола Миколайович та інші. Дякую вам, шановні батьки, за турботу про своїх дітей, за розуміння проблем школи.
  Шановні випускники! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.
  Дорогі діти, шановні батьки! Дозвольте тепло і сердечно привітати вас з святом – врученням атестатів про повну загальну середню освіту.
  В добру путь діти, бажаю вам, юні друзі, успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!


Категорія: Доповіді на масові заходи | Додав: BOSS (25.05.2009)
Переглядів: 70013 | Коментарі: 6 | Теги: вітання випускників, вітання директора школи, виступи директора школи, привітання, привітання випускників, Виступи, ВІТАННЯ, випускний вечір у школі
Всього коментарів: 6
6 kerybriexia   (23.08.2010 23:22) [Материал]
тьть

5 Юля   (28.05.2010 13:31) [Материал]
wacko

4 Дроня   (29.04.2010 17:55) [Материал]
cool

3 світлана   (18.02.2010 22:11) [Материал]
супер biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

2 катя   (26.06.2009 10:43) [Материал]
biggrin

1 ТАНЯ   (22.06.2009 15:50) [Материал]
cry

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Доповіді на масові заходи [8]
Вітання [14]
Кадрова робота [2]
Фінансово-господарська робота [0]
Юридичні питання [2]
Організація навчально-виховного процесу [17]
Охорона праці у школі [26]
Інше з адміністративної роботи [9]
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0